• אילו ציפורים

    סיור צפרות לכל המשפחה


  • יום שישי 20.9

    יום שבת 21.9

    חוף הצוק

החיים מתרחשים סביבנו בכל כך הרבה עוצמה שלפעמים אנחנו לא רואים את זה. ציפורים, למשל.
העיר מלאה בהם וכולנו רואים אותם כל הזמן אבל מתי בפעם האחרונה באמת הסתכלתם? מרכז הצפרות הישראלי של החברה להגנת הטבע מזמין אתכם לסיור בעקבות נדידת הסתיו של הציפורים. בואו להתבונן.

שישי 20.9 בשעות 7:00, 8:00, 9:00

שבת 21.9 בשעות 7:00, 8:00, 9:00

רכס הכורכר בחוף הצוק הוא נקודת תצפית נדירה בה מתרכזות עשרות אלפי ציפורים נודדות בדרכן דרומה אל ארצות החום. בסיורי הבוקר בעקבות נדידת הציפורים ייחשפו המערכת האקולוגית הייחודית של רכס הכורכר, החוף והים ועופות הים והציפורים הנודדות החולפות באזורנו. 

הסיורים בהדרכת מדריכים של החברה להגנת הטבע.

מפגש – שער הכניסה הצפוני לחוף הצוק .

* ההשתתפות חופשית על בסיס מקום פנוי.
** אורך הסיור – כשעה
*** ילדים עד גיל 12 – בליווי מבוגר בלבד

**** הזכות לשינויים שמורה. כל ההשתתפויות על אחריות המשתתף, קיום הפעילות מותנה בתנאי מזג אויר וים מתאימים.

 


 

האירוע בשיתוף:

בתים מבפנים. סופשבוע של בתים פתוחים בתל אביב-יפו. 100 שנה לבאוהאוס. 19.9 עד 21.9

 


 

תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הים של תל אביב חוזר ויתקיים ב-20-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערך ביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-150 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 21 בספטמבר בשעה 12:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv- Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.

  • חוף צוק צפון