• גון בן-ארי ומקהלת זולת מארחים את אלון עדר

    קבלת שבת במרינה


  • יום שישי 20.9
    17:00

    מרינה תל אביב

 

מקבלים את השבת בהופעת שקיעה על המזח, הכי קרוב לגלים.

הסופר והתסריטאי גון בן ארי וחברי מקהלת זולת מארחים את המוזיקאי אלון עדר להופעה שתיקח אתכם רחוק ובאותו זמן תשאיר אתכם הכי קרוב.

מקהלת זולת היא קהילה אמנותית שהתגבשה סביב שירים חדשים בעברית מאת הסופר והתסריטאי גון בן ארי. במעטפת של שירי פופ קליטים וליריים, המקהלה יוצרת שילוב חדש בין מוזיקה מודרנית ועתיקה כדי ליצור שירי פופ שמשיים עם מימד מיסטי עמוק.

אלון עדר מביא איתו לבמה רגישות אינסופית וניסיון מוזיקלי עשיר, רוקנרול קלאסי המושפע מהרוק המתקדם של שנות השבעים בישראל בשילוב מוזיקה אלקטרונית ושחורה, לצד שירי משוררים מלאים בהומור. הכישרון מתפרץ בחן ואמת שיוצאים בכל פעם, והופכים כל הופעה לשיכרון חושים של אהבת מוסיקה, רגש ומקצב מסחרר ועשיר.

יחד יקחו אתכם למסע מוזיקלי סוחף, עם הגלים והצלילים.

 

אלון עדר (צילום: טל שחר)
אלון עדר (צילום: טל שחר)

 


מקהלת זולת, שמונה מעל 30 איש, מורכבת מאנשים בין גילאים ה-20 ל-60. חלק מהחברים בה מוזיקאים רותם בר אור מהAngelcy, ענת מושקובסקי מ׳עוזי נבון׳, חלקם מגיע מפינות אחרות של תעשיית הבידור מי רן מנקס והדס ירון שחקניות, ליאור אמסטרדמסקי ואמיר סומר כותבים אבל רובם מגיעים מתחומי חיים אחרים לגמרי: מתכנתי מחשב, מורים, אנימטורים, מלצרים, עובדי הפקה, עיתונאים, חיילים, שאמאנים, שפית. אנשים עבורם השירה היא חוויה של שבירת גבולות חדשה, שמגלים את עצמם בלייב בזמן כל הופעה.

עמוד היוטיוב של המקהלה. (צילום תמונה: אריאל עפרון)


 

**** הזכות לשינויים שמורה. כל ההשתתפויות על אחריות המשתתף, קיום הפעילות מותנה בתנאי מזג אויר וים מתאימים.


 

תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הים של תל אביב חוזר ויתקיים ב-20-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערך ביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-150 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 21 בספטמבר בשעה 12:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv- Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.