• דיוקן משפחתי עם סטודיו חנוך פיבן

  סדנת יצירה מפסולת ימית


 • יום שבת 21.9
  10:30

  יום שבת 21.9
  13:00

  שוק הנמל, נמל תל אביב

כולנו מכירים את הדיוקנאות המפורסמים של חנוך פיבן, ועכשיו אפשר גם לקחת חלק באמנות שלו!

בואו ליצור את הדיוקן המשפחתי שלכם באווירה נעימה באמצעות שימוש בשיטת ה’פיבנית’ בשימוש פסולת וחומרים שנאספו מהסביבה היומיומית שלנו.

שבת 21.9 | בשעות: 10:30, 13:00

משך כל סדנא – שעה

שוק הנמל, נמל תל אביב

* הפעילות מתאימה למשפחות עם ילדים מגיל 3 (וכמובן גם ליחידים)
** ההשתתפות חופשית על בסיס מקום פנוי

על האמן –

חנוך פיבן, יליד אורוגוואי, עלה לארץ ב-1975 וגדל ברמת גן.
לאחר לימודיו ב-School of Visual Arts בניו יורק, החל לפתח את סגנון הדיוקנאות הייחודי לו, המשתמש בחפצים יום יומיים לאפיון דמויות אייקוניות בשדות התרבות והפוליטיקה.
עבודותיו מתפרסמות זה יותר משני עשורים במיטב כתבי העת בעולם, מ’טיים’ ו’ניוזוויק’ בארה”ב ל’דר שפיגל’ וה’לונדון טיימס’ באירופה, ותערוכותיו מתקיימות במוזיאונים רבים בארץ וברחבי העולם.
בישראל התפרסם פיבן בעקבות מדור אישי של דיוקנאות אשר הופיע בשנות התשעים ב’מוסף הארץ’. הטור עורר גלים רבים והעלה את פיבן לתודעה הציבורית.
בהמשך פרסם ספרי ילדים, ביניהם רב המכר “נוצה סגולה” ו’הכלב שלי מריח כמו גרב מסריח’ ויצר את תכניות הטלוויזיה “חפצים מתלוצצים” לערוץ ‘הופ’, ואת ‘סדנה’ לטלוויזיה החינוכית.
השנה יצא לאור ספרו האחרון ״ממה עשוים ראשי ממשלה״.

www.pivenworld.com

 

 


 

תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הים של תל אביב חוזר ויתקיים ב-20-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערך ביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-150 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 21 בספטמבר בשעה 12:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv- Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.