• הקרנת התחרות WSL Surf Ranch Pro 2019 על החוף

  הקרנה פתוחה בחוף הילטון ביי


 • יום חמישי 19.9
  17:30

  חוף הילטון ביי

Hilton Bay מארחים: על החול, מרחק נגיעה מהמים ועל מסך ענק – בואו לקבל השראה בהקרנה פתוחה ראשונה של תחרות הגלישה הבינלאומית WSL Surf Ranch Pro 2019.

בואו לפתוח איתנו את אירועי Sail Tel Aviv-Yafo!

WSL Surf Ranch Pro היא תחרות גלישה בבריכת הגלים של קלי סלייטר בלמור, הגולש האגדי והיזם  אשר פתח את טכנולוגית בריכת הגלים והקים את בריכת הגלים הראשונה מסוגה בעולם בה תתקיים התחרות.

התחרות היא חלק מסבב תחרויות גלישה  בינלאומיות של ה-WSL ותשודר על גבי מסך ענק בחוף Hilton bay  בשיתוף קבוצת אתרים, האקדמיה לגלישה וספורט ימי  Hilton Bay Surf Academy ובחסות ערוץ one.

 האירוע פתוח  לקהל הרחב בהזמנת מקום מראש  בחוף הילטון ביי. 

להזמנת מקום : http://bit.ly/2lZSKJd

 

 

 

 


תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הים של תל אביב חוזר ויתקיים ב-20-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערך ביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-150 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 21 בספטמבר בשעה 12:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv- Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.

 • הקרנת התחרות WSL Surf Ranch Pro 2019 בחוף הילטון ביי – הזמינו מקום כבר עכשיו

  חוף הילטון
  מ-20:30
  להרשמה