• סיור שנירקול

  סיור שנירקול


 • יום שישי 21.9
  10:00 - 14:00

  חוף גבעת עלייה

קחו אוויר וצאו למעמקים עם שביל השנירקול!

בדרומה של רצועת החוף התל-אביבית-יפואית מתחבא עולם מקביל, לא פחות.
שוניות סלעיות שהפכו לשוברי גלים טבעיים יצרו כאן, בחוף גבעת עליה, את אחד מבתי הגידול המעניינים והעשירים בארץ – דגים, בעלי שריון, חשופיות, קונכיות ומה לא? ג'ונגל ימי!

בפסטיבל "תל אביב-יפו" חוגגת ים נשיק לראשונה שביל שלא נראה כמותו, המתחקה אחרי העולם הקסום השוכן במימי חוף גבעת עליה – שביל השנירקול.
קודם כל מדובר בשביל ששוכן מתחת למים. כן, כן. לאורכו תמצאו פסלים של בעלי חיים מקומיים במצולות: צב- ים, גיטרן, קרנון, תמנון, ארגמון, סרטן, סוסון ים – כולם במשכנם הטבעי. לצד הפסלים הוספנו לכם גם לוחיות מידע עם כל מה שרציתם לדעת על העולם שבמים (בשלוש שפות).

כיצד נוצר בית הגידול המסקרן הזה? מה תפקידן של השוניות בפלא הטבעי הזה? ומה זה בכלל גיטרן והאם הוא בשלב המרדן שלו?
הצטיידו בשנורקל ומשקפת (סקרנות לא תזיק כאן גם היא) והצטרפו אלינו לשביל השינרקול!

* שימו לב! נדרשת שליטה בשחייה

* סיור יוצא אחת לשעה
** מגיל 12 ומעלה
*** דמי הרשמה – 20 ש"ח

**** הזכות לשינויים שמורה. כל ההשתתפויות על אחריות המשתתף, קיום הפעילות מותנה בתנאי מזג אויר וים מתאימים.

 

 


 

תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הספורט הימי הגדול ביותר בישראל, חוזר לתל אביב-יפו ויתקיים ב-22-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערךביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט, התאחדות הצלילה ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-200 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 22 בספטמבר בשעה 11:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv-Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.

 • ההתאחדות הישראלית לצלילה

  חוף גבעת עלייה
  בשעות שונות
  להרשמה