• פולו קיאק במעגנה

    טורניר ראווה


  • יום שבת 21.9
    09:00 - 12:00

    נמל תל אביב

גם כדורגל, גם כדורסל וגם חתירה בקיאק – קבלו את ה פולו קיאק. ענף כדור המים מפוצץ האדרנלין הזה נערך בשטח מוגדר, בין שתי קבוצות של חמישה שחקנים, כל אחד בקיאק, כשהמטרה היא להכניס את הכדור לשער של הקבוצה היריבה. הקבוצה שהבקיעה את מירבהגולים היא המנצחת.

משחק הפולו קיאק נפוץ במדינות רבות על פני הגלובוס ואחת לשנתיים מתקיימת אליפות עולם בקטגוריית גברים ונשים. לארץ הגיע לראשונה לפני 15 שנים והתחיל באשדוד כיוזמה של מספר תושבים שהחליטו לפתח את הענף הקיאקים. לצורך כך הקימו את העמותה הישראלית  לגולשי קיאקי גלים ולפולו קיאק.

במסגרת אירועי SAIL TEL AVIV יערך טורניר ראווה חגיגי של פולו קיאק במעגנה של נמל תל אביב. בואו לעודד את המשתתפים, להכיר את הספורט המיוחד הזה ולחגוג איתנו ים!

*** הזכות לשינויים שמורה. כל ההשתתפויות על אחריות המשתתף, קיום הפעילות מותנה בתנאי מזג אויר וים מתאימים.

 

 

צילום: טיבור יגר


תל אביב חוגגת ים – Sail Tel Aviv- yafo פסטיבל הים של תל אביב חוזר ויתקיים ב-20-21 בספטמבר לאורך רצועת החוף, עם מגוון פעילויות ואטרקציות באווירה ימית וחופית. האירוע ייערך ביוזמת חברת אתרים ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו, הפורום לקידום השייט ומועדוני ספורט ימי.

כמדי שנה, יכלול הפסטיבל משט גדול ומרהיב של כ-150 כלי שייט מסוגים שונים שיתקיים ביומם השני של האירועים- יום שבת 21 בספטמבר בשעה 12:00. המשט יפליג מצפון לדרום ויחלוף על כל חופי העיר במשך כשלוש שעות. עוד במסגרת Sail Tel Aviv- Yafo, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ימיות להתנסות הקהל הרחב: סיורים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות לאורך החופים ועוד.